Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League Season 8: Space Soldiers, G2 ile karşılaştı

Space Soldiers, ESL Pro League’in 8. sezonunda G2 ile karşılaştı.

ESL Pro League Season 8’de mücadele eden temsilcimiz Space Soldiers, dün akşam Fransız ekibi G2 karşısında iki maça çıktı.

Günün ilk karşılaşmasında GG.BET Shuffle turnuvasında Spirit ile karşılaşan temsilcimiz, bo3 formatındaki karşılaşmadan 2-1 mağlup ayrılarak turnuvaya veda etti. Bu sonuçla birlikte temsilcimiz, IEM Chicago 2018 turnuvasına katılma şansını da kaybetti. Günün ikinci maçında ESL Pro League Season 8 kapsamında Fransız ekibi G2 ile karşılaşan ekibimiz, ilk sınavını Cache haritasında verdi. İlk yarıda rüya gibi bir oyun sergileyen SS, 14-1 üstünlükle ikinci yarıya başladı. Başlarda G2 birkaç el üst üste alsa da Space Soldiers üstünlüğünü korumayı bildi ve maçtan 16-7 galip ayrıldı. Takımımızda bu karşılaşmada en çok rating elde eden oyuncu ise İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş oldu. 27 öldürmeye karşılık 16 kez ölen oyuncu, 1.71 rating ile zirvede yer aldı.

Günün üçüncü ve son maçında ise Space Soldiers, yeniden G2 ile karşılaştı. Bu maç ise Inferno haritasında oynandı. Bu maç diğerine göre çok daha fazla çekişmeye sahne oldu. Maçın ilk yarısı 9-6 SS üstünlüğüyle geçildi. İkinci yarının başıyla birlikte G2, kontrolü eline almaya başladı. Sonrasında bir süre Space Soldiers oyuna hakim oldu ve durumu 12-9’dan 14-13 lehine çevirmeyi başardı. Maçın son raundlarında istediği oyunu sergileyemeyen Space Soldiers, karşılaşmadan 16-14 mağlup ayrıldı. Bu karşılaşmada öne çıkan oyuncumuz ise Ahmet “paz” Karahoca oldu. 27 öldürme 21 ölümlük bir performans sergileyen paz, 1.34 rating elde etti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive