Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League Season 8: Space Soldiers, NiP karşısında iki maça çıkıyor

Space Soldiers, BLAST Pro İstanbul’un ardından tekrar NiP karşısında.

Temsilcimiz Space Soldiers, ESL Pro League Season 8 kapsamında, İsveç devi NiP karşısında 2 maçta galibiyet arayacak. Maçların ikisi de bugün oynanacak.

Space Soldiers, bugün saat 18:00’da ve 19:05’de İsveç devi NiP karşısında iki maça çıkıyor. mirage ve cache haritalarında oynanacak olan maçları Twitch üzerinden canlı olarak takip edebileceksiniz.

En son BLAST Pro İstanbul‘da karşılaşan iki ekipten Space Soldiers, rakibini mirage haritasında çok iyi bir oyunla mağlup etmişti. Ardından 1vs1 maçlarından tekrar karşı karşıya gelen ekiplerden yüzü gülen taraf bu sefer NiP takımı olmuştu.

Daha önce de ESL Pro Lig Finalleri’ne katılmayı hak eden NiP tekrar aynı başarıyı elde edebilmek amacıyla mutlak galibiyet parolasıyla maça çıkacak. Space Soldiers ise uzun süredir turnuvalarda varlığını gösteremedi ve bu uzun lig maratonu onlar için yeniden yükselmenin başlangıcı olabilir. Bu uzun lig maratonunun ardından ilk 7 sırada yer alan takımlar, finallere katılmaya hak kazanacak. 2 Ekim tarihinde başlayacak olan lig ise 14 Kasım tarihinde sona erecek.

ESL Pro League Season 8 mücadelesi

  • Maç: Space Soldiers vs. NiP
  • Saat: 18:00 – 19:05
  • Harita: de_mirage – de_cache

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive