Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League Sezon 16 C Grubu Maçları Tamamlandı

Astralis, ENCE ve HEET play-off yarışının dışında kaldı.

MOUZ, C grubunu lider tamamladı.

Grup aşaması boyunca oynadığı beş maçta sadece Astralis takımına mağlup olan MOUZ, grup aşamasını raunt farkı ile lider tamamlamayı başardı ve play-offlara çeyrek finalden başlama şansını elde etti.

Heroic, C grubunu ikinci sırada tamamladı.

Grup aşaması boyunca oynadığı beş maçta yalnızca grup lideri MOUZ’a mağlup olan Heroic, grup aşamasını ikinci sırada tamamlayarak play-offlarda mücadele etmeye hak kazandı.

Complexity, C grubunu üçüncü sırada tamamladı.

Grup aşamasında sürpriz bir şekilde ENCE, HEET ve Astralis takımlarını mağlup etmeyi başaran Complexity C grubunu üçüncü sırada tamamlayarak play-offlarda mücadele etmeye hak kazandı.

Astralis, ENCE ve HEET play-off yarışının dışında kaldı.

Grup aşamasını dördüncü sırada tamamlayan Astralis oynadığı beş maçta MOUZ ve ENCE takımlarını mağlup etmeyi başardı fakat bu galibiyetler onları play-off macerasına taşıyamadı.

Grup aşamasını beşinci sırada tamamlayan ENCE, oynadığı beş maçta yalnızca grup sonuncusu HEET takımını mağlup etmeyi başardı ve play-off macerasının dışında kaldı.

Grup aşamasını sonuncu sırada tamamlayan HEET, oynadığı beş maçta yalnızca Astralis takımını mağlup etmeyi başardı ve play-off macerasının dışında kaldı.

C grubunda son tablo şu şekilde:

CS:GO Journalist ✍️

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive