Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League Sezon 16 D Grubu Dördüncü Gün Maçları Tamamlandı

Temsilcimiz Eternal Fire ilk galibiyetini Liquid karşısında aldı!

Temsilcimiz Eternal Fire ilk galibiyetini Liquid karşısında aldı!

Temsilcimiz Eternal Fire, bugün çıktığı ESL Pro League dördüncü grup maçında Amerika temsilcisi Liquid takımını yakın geçen iki haritayı da kazanarak 2-0 mağlup ederek grupta aradığı ilk galibiyetini bulmayı başardı. 1 Gabiliyet 3 mağlubiyeti olan temsilcimizin play-off şansı hala sürüyor. Eternal Fire vs Evil Geniuses maçının MVP’si 1.83 ratingi ile woxic oldu.

Cloud9 grup birinciliğini FURIA’ya kaptırmadı!

Rusya temsilcisi Cloud9, ESL Pro League D Grubu dördüncü maçında Brezilya temsilcisi FURIA ekibini oynanan ilk haritada rahat geçerken ikinci haritada zorlansa bile 2-0 mağlup etmeyi başardı. Cloud9 vs FURIA maçının MVP’si 1.43 ratingi ile sh1ro oldu. Cloud9 günün sonunda grup birincisi olmayı ve play-offlara çeyrek finalden başlamayı garantiledi.

Evil Geniuses play-off ihtimaline sarıldı!

Kuzey Amerika temsilcisi Evil Geniuses, ESL Pro League D Grubu dördüncü maçında İspanya temsilcisi Movistar Riders ekibini oynanan iki haritada rahat bir skor ile yenerek 2-0 mağlup etmeyi başardı. Evil Geniuses vs Movistar Riders maçının MVP’si 1.60 ratingi ile autimatic oldu. Evil Geniuses bu galibiyet ile play-off şansını arttırdı.

CS:GO Journalist ✍️

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive