Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League: Space Soldiers 3. günü tamamladı

ESL Pro League‘e katılan ilk ve tek temsilcimiz Space Soldiers, turnuvadaki 3. günü bo1 formatında oynadığı iki maç ile tamamladı.

Bugün oynanan maçlarda temsilcimizin rakibi Ukrayna’nın en güçlü takımı olan Natus Vincere idi. Temsilcimiz ilk harita olan Inferno’da mükemmel bir performans sergiledi. İlk yarıyı 11-4 önde kapatan ekibimiz ikinci yarıda da bu oyununu koruyarak maçtan 16-6 galibiyetle ayrıldı ve günün ilk galibiyetini almış oldu.

Geriden gelemedik

İkinci maç ise Mirage haritasında oynandı. Bu sefer ise ilk yarıyı 11-4 önde kapatan taraf Natus Vincere idi. Temsilcimiz ne yazık ki geri dönüşe imza atamayarak bu maçtan 16-8 mağlup ayrıldı ve günü 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile kapatmış oldu. Ekibimiz aldığı bu galibiyet ile ESL Pro League Season 7 CS: GO turnuvasında toplam 8 maçta 4. galibiyetine ulaştı. Puan durumunda ise 4. sırada yer alıyor.

Peki Space Soldiers sıradaki maçını ne zaman oynayacak?

Temsilcimizin turnuva kapsamındaki bir diğer maçı 8 Mart Perşembe günü yine bo1 formatında 2 maç üzerinden oynanacak. Bu karşılaşmada ise rakibimiz Fransız ekiplerinden G2 olacak.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive