Connect with us

Espor

ESL Pro League: Space Soldiers HellRaisers ile karşılaşıyor

Space Soldiers, birazdan HellRaisers ile karşılaşacak.

ESL Pro League‘e katılan ilk ve tek temsilcimiz Space Soldiers, turnuvadaki bir diğer maçına bugün HellRaisers karşısında çıkacak.

Geçtiğimiz gün Danimarka ekibi Astralis karşısında istediği oyunu sergileyemeyen temsilcimiz, bugün ise gururumuz woxic‘i de kadrosunda bulunduran HellRaisers ile karşılaşacak. Maçlar her zamanki gibi bo1 formatında 2 maç olarak oynanacak. Birinci maç saat 22.35‘de başlayacak ve Cobblestone haritasında oynanacak. Hemen ardından ise ikinci maç başlayacak. Bu maç ise Inferno haritasında oynanacak. Maçlar sonrasında temsilcimiz için gün sonlanmış olacak. Space Soldiers, ligde oynamış olduğu 20 maçta aldığı 13 galibiyetle puan durumunda ikinci sırada yer alıyor. Buna karşılık HellRaisers ise turnuva boyunca oynadığı 20 karşılaşmada 10 galibiyet alabildi. Rakibimiz, puan durumunun 9. sırasında yer alıyor.

Geçmişten Günümüze: woxic

Space Soldiers, bugünkü rakibi ile son olarak European Minor Kapalı Elemeleri’nde karşılaşmıştı. 15 Ekim 2017‘de oynanan karşılaşma 16-14 temsilcimizin galibiyetiyle sonuçlanmıştı. Space Soldiers, tarihi boyunca karşı takım ile tam 6 kez karşılaştı. Maçların 3’ünden Space Soldiers galip ayrılırken, üçünden de rakibimiz galip ayrıldı.

Peki Space Soldiers – HellRaisers karşılaşmasını nereden takip edebiliriz?

Temsilcimizin maçını saat 22.35’den itibaren buradan Türkçe anlatımla takip edebilirsiniz:

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor