Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro League: Space Soldiers, mousesports karşılaşmalarından mağlup ayrıldı

Space Soldiers, mousesports karşısında mağlup oldu.

ESL Pro League‘de mücadele eden ilk ve tek temsilcimiz olan Space Soldiers, dün akşam mousesports ile mücadele etti.

bo1 formatında 2 maç oynandı. İlk maç saat 20.15’de başladı ve Mirage haritasında oynandı. İlk yarıyı temsilcimiz 8-7 önde kapattı. İkinci yarıda toparlanmak isteyen mousesports umduğunu buldu ve maçı 16-14 kazandı. İkinci harita ise Inferno idi. İlk yarıda bariz bir mousesports üstünlüğü vardı. Skor 12-3 rakibimizin lehineydi. Günü galibiyetle kapatmak isteyen temsilcimizin ikinci yarıda bir sürprize imza atıp geri dönüş yapması gerekliydi. İlk yarıya göre daha iyi bir performans sergileyen Space Soldiers, maalesef mağlup olmaktan kurtulamadı. Maç 16-11 mousesports lehine sonuçlandı.

İlk haritada İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş‘in sergilemiş olduğu 25 öldürme 21 ölümlük performans galibiyet için yeterli olmadı. mousesports oyuncusu Miikka “suNny” Kemppi, 26 öldürme 22 ölümlük performansla galibiyete büyük katkıda bulundu. İkinci haritada ise XANTARES’in 26 öldürme 22 ölümlük performansı ön plana çıktı.

Space Soldiers’ın bir diğer rakibi kim olacak?

Temsilcimizin ESL Pro League Season 7 Finalleri’ne gitmeden önce normal sezonda oynayacağı sadece 2 maç kaldı. All-star kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken FaZe Clan, temsilcimizin son rakibi olacak. Geçtiğimiz haftalarda finallere katılmayı garantileyen temsilcimizi bu maçın sonucu da etkilemeyecek.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive