Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Pro Lig S7 Finalleri’nde çeyrek final zamanı

ESL Pro Lig S7 Finalleri’nde büyük finale sadece 3 gün kaldı.

ESL Pro Lig S7 Finalleri‘nde artık sona doğru yaklaşıyoruz. 16 takım ile başlayan mücadelede artık sadece 6 takım var ve bugün oynanan maçlar ile bu sayı 4’e düşecek ve iki takım daha turnuvaya veda edecek. Turnuvanın kazananıysa 20 Mayıs Pazar günü büyük final ile belli olacak.

Turnuvada çeyrek finale yükselen takımlardan biri SK Gaming. Uzun bir süre performans olarak dibi gören SK Gaming, bunun sonunda kadro değişikliğine gitmişti ve takıma Stewie2k dahil olmuştu. Ancak Stewie2k ile katıldıkları ilk turnuvada istediklerini yapamadılar ve erken veda ettiler. Bu turnuvada ise SK Gaming sergilediği performans ile eski ruh geri geliyor mesajlarını herkese verdiler. En son OpTiC karşısında 2-0 galip gelen takım, turnuvada bir sonraki maçını FaZe ile oynayacak. Karşılaşma bu akşam saat 23:55’de başlayacak.

Bir diğer çeyrek final karşılaşmasında Alman devi mousesports ve Kuzey Amerika temsilcisi Liquid takımları karşılaşacaklar. CS: GO’nun ve hatta CS tarihinin en köklü ekiplerinden olan mousesports, uzun zamandır kovaladığını şampiyonluğa artık ulaşmak istiyor. Liquid takımı ise kendi evinde turnuvadan 1.’lik ile ayrılmak için çalışacak. Karşılaşma bu akşam saat 20:00’da başlayacak.

Yarı finalde bekliyorlar

Yarı finale çıkmayı garantileyen iki takım rakiplerini bekliyor. Son zamanlarda sergilediği performans ve takım oyunuyla adeta rakiplerine gözdağı veren Astralis, yarı finalde FaZe ve SK mücadelesinin kazananı ile karşılaşacak. Natus Vincere ise yarı finaldeki koltuğunda mousesports ve Liquid mücadelesinin kazananı bekliyor. Yarı final maçları cumartesi günü oynanacak. İşte program:

ESL Pro Lig S7 Finalleri playoffs programı

18 Mayıs, Cuma
20:00Europe mousesportsvs. North America LiquidBO3
23:55Brazil SKvs. Europe FaZeBO3
19 Mayıs, Cumartesi
20:00Ukraine Natus Vincerevs. Europe mousesports / North America LiquidBO3
23:55Denmark Astralisvs. Europe FaZe / Brazil SKBO3
20 Mayıs, Pazar
21:00Büyük FinalBO5

 

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive