Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL Türkiye Şampiyonası’nda adını finale yazdıran ilk takım belli oldu

ESL Türkiye Şampiyonası’nda adını finale yazdıran ilk ekip belli oldu.

ESL Türkiye Şampiyonası

Takımların büyük bir mücadele verdiği ESL Türkiye Şampiyonası’nda yavaş yavaş sona doğru geliniyor. Bugün oynanan maçlar ile ilk finalist belli oldu.

11 Kasım tarihinde Volkswagen Arena’da düzenlenecek final ile şampiyonun belli olacağı finale kalan ilk takım Dark Passage’ı 2-0’lık skor ile geçen Royal Bandits oldu.

İki ekip arasında oynanan maçlarda ilk maç overpass haritasında oynandı. Royal Bandits’den russ’un 32 kill alarak takımını sırtladığı karşılaşmayı Royal Bandits 16-13 kazandı. 2. harita ise mirage’de oynandı. Çekişmeli anlara da sahne olan haritayı Royal Bandits 16-10 kazandı ve adını finale yazdıran ilk ekip oldu.

Finalin 2. ismi belli oluyor

Royal Bandits’in finaldeki rakibi ise Arena Bulls ve Modz Esports arasında oynanacak olan yarı final maçı ile belli olacak. Karşılaşma ESL Türkiye’nin resmi Twitch hesabından canlı olarak yayımlanıyor.

Modz Esports kadrosunda kero, LEGOO gibi tecrübeli isimleri barındırırken, Arena Bulls takımında ise bishop, KEY ve eski Royal Bandits oyuncusu ELOSSA göze çarpıyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive