Connect with us

Espor

Espor devi fnatic’in Twitter hesabı kapatıldı

fnatic’in Twitter hesabı kapatıldı.

Sosyal mecrayı bir hayli aktif kullanan fnatic bugün hayatının şokunu yaşadı. Çünkü takımın resmi Twitter hesabı, Twitter tarafından kapatıldı. Twitter ve fnatic tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak ortaya çıkan bilgilerde Twitter’ın fnatic’in Twitter sayfasının kurucusu olan Sm Mathews’in hesabı açtığında henüz reşit olmadığını iddia ettiği ortaya çıktı.

Bu durumdan daha önce birçok özel hesap da eklenmişti. Örneğin popüler Türk şarkıcı Aleyna Tilki’nin de hesabı aynı gerekçeyle kapatılmıştı. Ancak bundan bir süre sonra hesap tekrar açılmış ve kullanıma devam edilmişti.

Sosyal medya ve özellikle Twitter fnatic için çok önemli bir iletişim aracıydı. Takımın global çapta duyulmasını ve hayran kitlesini arttırmasında çok yardımcı olan Twitter’da aynı zamanda hayranlar takımı çok rahatlıkla takip edebiliyorlardı.

fnatic tarafından yapılan resmi başvuruların ardından hesap tekrar kullanıma açıldı.

Sam Mathews bir açıklama yaptı!

Hesabın kapatılmasından sonra Sam Mathews kendi hesabından bir açıklama yaptı ve fnatic’in hesabını açtığında 19 yaşında olduğunu iddia etti. Twitter’a hesabı geri almak istediklerini belirtti.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor