Connect with us

Espor

Espor Gizem etkinliği tüm espor hayranlarında merak uyandırdı

Büyük gizem bugün çözülüyor. #esportsmystery

esportsmystery, espor gizem

“Espor Gizem” etkinliği olarak sosyal medya hesaplarında paylaşılan etkinlik hakkında henüz hiç detay yok. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler gidiyor.

Bu hafta birçok espor uzmanı #esportsmystery hashtag’i ile paylaşım yaptı. Kimse konu hakkında bilgi sahibi olmazken, bilgi almak isteyen kişiler de bunu başaramadı. Etkinlik hakkında şu an bilinen tek şey Denver’da yapılacağı. Hatta öyle bir gizem var ki, etkinlikte kimlerin konuşma yapacağı, kimlerin katılacağı gibi soruların cevapları dahi verilmedi.

Birçok profesyonel oyuncunun bu etkinliğe bilet alabildiği konuşuluyor. Ancak kimse detay paylaşmıyor. Hatta etkinlikte görev alacak veya etkinliğe giden kullanıcılar bile paylaşımlarında detay vermemeye çalışıyor. Etkinlik hakkında şu ana kadar ortaya çıkan tek ipucu ise “Sihirli Bir Yolculuk” yazan afiş oldu.

Açıkçası kimse bu etkinlikte neler olacağını henüz bilmiyor. Tahminler arasında en popüleri ise bir gösteri olacağı yönünde. Umarız bilet alamayan veya farklı ülkelerde oturan insanlar için de bir canlı yayın yapılır.

Twitch canlı yayınlarında da birçok yayıncı bu etkinlikte neler olacağı hakkında tahminler yürütüyor. Gezilerden, konferansa, partiye kadar birçok teori üretenler var. Ancak en doğrusunu bugün gün içerisinde öğreneceğiz gibi duruyor.

Etkinliğe gitmek için yola çıkanlar kişilerin sosyal medyada attıkları fotoğrafların kimseye ipucu vermeyecek şekilde olması herkesin takdirini kazandı. Ve son olarak şu ana kadar sosyal medyada bu etkinliğe katılacağını belirten birçok kişi Overwatch’e yakın isimlerden oldu.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor