Connect with us

Espor

Esporcular televizyon programlarına konuk olmaya devam ediyor

Futbolist büyük turnuva öncesi TESFED ve Alper Özdemir’i ziyaret etti. Takımın oyuncuları ise beIN Sports’a konuk oluyor.

tesfed, futbolist, bein sports, alo bein, riv9, isopowerr

FIFA’daki başarılı temsilcimiz Futbolist, TESFED ve başkanı Alper Özdemir’i ziyaret etti. Ayrıca takım oyuncuları televizyon programına konuk olacak.

FIFA’da elde ettiği başarılar ile bizleri gururlandıran temsilcimiz Futbolist, oyuncularıyla beraber Türkiye E-Spor Federasyonu ve başkanı Alper Özdemir’i ziyaret etti. FIFA eKulüpler Dünya Kupası öncesinde yapılan bu ziyarette ekip federasyon başkanına formalarını hediye etti. Alper Özdemir de ekibe turnuvada başarılar diledi.

isopowerr ve Riv9 BeIN Sports’a konuk oluyor

Takımın en önemli oyuncuları isopowerr ve Riv9, bugün saat 20:00’da Bein Sports’ta “Alo BeIN” programına konuk oluyor. Alo beIN, her hafta konuklarıyla sosyal medyanın nabzını tutuyor ve izleyicilerden gelen maç anlatımları ile yetenek videolarına bu programda yer veriyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor