Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Esporcular woxic transferi için ne dedi: Sosyal medya tepkilerini derledik

Esporcular woxic transferi için sosyal medyada ne yorum yaptı?

woxic, woxic-hellraisers-faceit-major-2018-eleme

mousesports’a transferi kesin gözüyle bakılan woxic için resmi haber nihayet yayımlandı. Peki bu transferin ardından esporcular nasıl tepki verdi?

Geçtiğimiz hafta mousesports’un woxic, frozen ve karrigan’ı transfer edeceği iddiası ortaya atılmıştı. Bu iddiaların ortaya çıkmasının ardından hem oyuncular hem de mousesports sosyal medya hesaplarında taraftarlarını heyecanlandıran paylaşımlar yaptı. İddiaları ne yalanlayan ne de doğrulayan ekip, büyük bir merak da uyandırmıştı.

Ancak çok geçmeden oyuncuların beraber antrenman maçı yaptıkları sunucunun görüntüleri sızdırıldı ve bu transfer haberi resmileşmemiş de olsa kesinleşmiş oldu. Geriye sadece resmi açıklamanın gelmesi kalmıştı ki o da bugün gerçekleşti. Alman devi resmi olarak yeni kadrosunu duyurdu. Kadroda woxic, karrigan, chrisJ, ropz ve frozen yer alıyor.

Bu haberin açıklanmasının ardından birok esporcu ve taraftar da sosyal medya üzerinden düşüncelerini paylaştı. İşte bu tepkilerden bazıları:

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive