Connect with us

Espor

Estonyalı CS: GO oyuncusu fejtZ, kariyerine Çin’de devam edecek

Estonya’nın en çok tanınınan CS: GO oyuncularından olan fejtZ, 1 yıl aradan sonra tekrardan Çin’e transfer oldu.

Estonya CS: GO arenalarının en çok tanınan isimlerinden birisi olan fejtZ, daha önce ikamet ettiği Çin’e tekrar taşınma kararı aldı.

Bu bağlamda transfer görüşmeleri gerçekleştiren oyuncu, Çinli organizasyon BTRG ile anlaşmaya vardı. Organizasyon, önümüzdeki dönemde mücadele etmesi için sıfırdan bir kadro kuruyor. Daha öncesinde kadrosunda 4 Çinli bir de Hong Konglu oyuncu bulunduran BTRG, yeni sezon kadrosu için şimdiye kadar iki transferini açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre fejtZ ile beraber Norveçli oyuncu  Erik “truth” Hansen Dyrnes de kadroya dahil edildi. Kulübün diğer 3 oyuncusunun kim olacağına dair bir açıklama ise henüz gelmedi.

Bildiğiniz üzere fejtZ, daha öncesinde de Çin’de mücadele etmişti. 2017 yılında UYA ve 5POWER forması giyen oyuncu için 2018 yılı ise hareketli bir yıl olmuştu. Oyuncu, bir dönem HellRaisers kadrosuda stand-in olarak yer almıştı. Oyuncunun 2018 yılında kadrosunda yer aldığı takımlar arasında Grayhound, Epsilon ve Tempo Storm gibi takımlar da yer alıyor.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor