Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire CS:GO kadrosunda ayrılık!

.@eternalfiregg son açıklaması ile @issaa_csgo ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Eternal Fire CS:GO kadrosunda ayrılık!

Turkish Dream Team olarak adlandırılan ve kuruluş aşamasında adından sık sık söz ettiren Eternal Fire takımı bünyesinde yaşanan ilk ayrılık, 11 Ekim Pazartesi günü taraftarlar ve espor severler ile paylaşıldı.

Saat 13:00 sularında takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada belirtilene göre takım, tek Türk olmayan CS:GO oyuncusu Issa “ISSAA” Murad ile karşılıklı olarak yollarını ayırma kararı aldı.

Yine aynı açıklamada belirtilene göre 24 yaşındaki Ürdün asıllı oyuncu Türkiye’ye adapte olamadığı nedeniyle ülkesine dönme kararı aldığı için Eternal Fire takımı ile karşılıklı olarak yollarını ayırdı.

Kariyerinde daha önce OG, HellRaisers ve Team Spotnet gibi takımlarda mücadele eden Issa “ISSAA” Murad, bu ayrılığın ardından henüz herhangi bir açıklamada bulunmadı.

[Güncelleme: 15:01]

Ayrılığın yaşandığı aynı gün 14:50 sularında ISSAA’dan beklenen açıklama geldi. Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada oyuncu şu sözlere yer verdi:

“Bu kısa yolculuk boyunca desteğiniz için herkese teşekkür ederim, özellikle de Türk toplumundan aldığım sıcak karşılamaya. Ne yazık ki bu şekilde sona erdi, ama uzun vadede zor olacaktı, bu fırsat için Eternal Fire’a ve takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Geleceğim şimdilik belirsiz.”


İlginizi Çekebilir:

IEM Fall 2021 Avrupa şampiyonu Ninjas in Pyjamas oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive