Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire’dan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a vize teşekkürü

Takım PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR için Romanya’ya vardı!

Eternal Fire'dan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a vize teşekkürü

Açık elemelerde elde ettiği başarı ile PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR A etkinliğine katılma hakkı kazanan Eternal Fire CS:GO takımı, 15 Nisan Cuma günü turnuvanın gerçekleştirileceği Romanya’nın başkenti Bükreş’e yolcu oldu. Bu yolculuğun duyurulması ile birlikte paylaşılan teşekkür mesajı ise dikkat çekti.

İngilizce ve Türkçe olarak “Senin için geliyoruz” mesajını paylaşan takımın, ikinci Tweet’inde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a teşekkür edildi.

Takımın ikinci Tweet’inde PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR A etkinliğine günler kala yaşadıkları vize sorununu çözen Oktay’a “RMR’ye günler kala yaşamış olduğumuz vize krizinde bizlere yardımcı olarak sorunumuzu en hızlı şekilde çözmemizi sağlayan @fuatoktay’a ilgisi için çok teşekkür ederiz” sözleri ile teşekkür edildi.

Eternal Fire CEO’su Furkan “1NCON” Güven detayları paylaştı

Yapılan iki paylaşımın ardından bir kullanıcıdan “Kurumları işlevsiz hale getirip kişilere muhtaç hale getiren @fuatoktay ve üstlerine de teşekkür edelim mi?” şeklinde bir mesaj gelmesi üzerine Eternal Fire CEO’su Furkan “1NCON” Güven, konu hakkında daha detaylı bir açıklama yaptı.

Paylaştığı ilk Tweet’te 1NCON “Kaçırdığın bir şey var ki önyargılı davranmayın. Bu ülkelerin iç işlerini ilgilendiren bi konu. Xantares Almanya da oturum izninden dolayı az kalsın gidemiyordu. Son gün halledildi. Bizim için telefon açıldı. Kriz de son gün çıktı. TC Sorunu değil yani.” sözlerine yer verdi.

İkinci Tweet’inde ise 1NCON, PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR etkinliğinde mücadele edecek olan bir diğer temsilcimiz Sangal Esports’un vize problemi yaşayan oyuncusu Caner “Soulfly” Kesici hakkında ise şunları söyledi:

“Caner ile ilgilide rica da bulunduk. Emreyle görüşüyoruz zaten ama kötü olan Belçika konsolosluğu paskalya tatilinde. Bi umut tatil dönüşünü bekleyeceğiz.”


İlginizi Çekebilir:

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, HLTV.org’un kapatılması hakkında konuştu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive