Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Eternal Fire ESL Pro League Season 18 yolcusu!

Temsilcimiz Eternal Fire ESL Pro League Season 18 yolcusu!

Eternal Fire ESL Pro League Season 18 yolcusu!

Temsilcimiz Eternal Fire CS:OG takımı ile birlikte yüzleri güldürdü. 14 – 16 Temmuz tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleşen ESL Pro League Season 18: European Conference mücadele eden EF, ESL Pro League Season 18 biletinin sahibi oldu.

ESL Türkiye Şampiyonası Kış 2023’te şampiyonluğa ulaşarak ESL Pro League Season 18: European Conference’a katılmaya hak kazanan Eternal Fire, bu turnuvada Looking4Org ve Dynamo Eclot ekiplerini mağlup ederek ESL Pro League Season 18’e katılma hakkı kazandı.

Aynı turnuvada yüzü gülen bir diğer ekip ise ORKS oldu. Polonyalı takım, EF ekibi ile aynı sırayı paylaşarak son kalan biletin sahibi oldu.

850 bin dolar büyüklüğünde bir ödül havuzuna sahip olan ESL Pro League Season 18, 30 Ağustos – 1 Ekim tarihleri arasında Malta’da gerçekleştirilecek. Turnuvaya toplamda 32 takım katılım sağlayacak.

https://twitter.com/eternalfiregg/status/1680603940851789825

Fabre: “Anubis T site dışında tertemiz bir turnuva geçirdik

Elde edilen zaferin ardından takımın kaptanı Engin “MAJ3R” Küpeli, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Takim olarak Sırbistan geldik şartlar ( ping internet ) da iyi olsun. Takim olarak bence iyi iş çevirdik. Ping tabiki Fransa Almanya gibi değil. 30 ms oynadık. Türkide 45-50ms, Fransa Almanya 10-15 ms. Bence 30 ms takıma etkiledi çocuklar da iyi vurdular. Sezgin de parantez açmak istiyorum, kardeşim oyuna bana çok yardımcı oluyor ve bir birlik olabiliyoruz ayni şeyler düşünüyorum o da beni ayrı mutlu ediyor, sorumluluk üzerimde biraz indi oyun konusunda taktiksel falan. Destek için teşekkürler görüşmek üzere”

Takımın ana koçu Sezgin “Fabre” Kalaycı ise yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini “Anubis T site dışında tertemiz bir turnuva geçirdik herkesin eline emeğine sağlık. Sırbistan’da 30ms alıyoruz çok çok iyi değil ama TR’ye göre yine de büyük fark oyuncu performanslarını direkt değiştiriyor. Bize bu imkanı sağlayan @1NCONcsgo’ya” sözleri ile aktardı.

Eternal Fire CS:GO takımı kadrosu

  • Engin “MAJ3R” Küpeli
  • İsmailсan “XANTARES” Dörtkardeş
  • Buğra “Calyx” Arkın
  • Özgür “woxic” Eker
  • Ali “Wicadia” Haydar Yalçın
  • Sezgin “Fabre” Kalaycı (Koç)

İlginizi Çekebilir:

CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

PUBG Mobile Redeem Kod Nasıl Kullanılır? PUBG Mobile kod kullanma

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive