Connect with us

LoL

EU LCS Play-off Takvimi Belli Oldu

Riot Games

EU LCS normal sezonun tamamlanmasının ardından en iyi altı takım yaz mevsimi play-offlarında yerini almaya hazırlanıyor.

2017 EU LCS Yaz Mevsimi’ndeki yaşanan rekabet ve çekişme önceki sezonlara nazaran daha eğlenceli bir seyir keyfi sundu. İkili gruplar halinde mücadele veren takımlar arasından ligi ilk iki sırada bitiren ekipler direk yarı final yolunu tutarken, ikinci ve üçüncü olan takımlar play-offlardan yollarına devam edecek. EU LCS’in şampiyon takımı ise 23 Eylül’deki Dünya Şampiyonası için Çin’deki yerini alacak.

2017 EU LCS Yaz Mevsimi play-off ogramı

19 Ağustos: Unicorns of Love vs Misfits

20 Ağustos: G2 Esports ve Splyce

A ve B gruplarını ikinci ve üçüncü sırada bitiren bu ekiplerin maçları, büyük bir heyecana ev sahipliği yapması bekleniyor. Uzun bir hazırlanma sürecinden geçecek olan takımlar arasından bakalım hangileri yarı finalde Fnatic ve H2K Gaming’in rakibi olabilecek?

Yarı Finaller

26 Ağustos: Fnatic vs 

Sezon boyunca sadece iki seriyi kaybeden Fnatic, EU LCS finallerinin mutlak favorilerinden biri. A ve B gruplarında en çok puanı toplamayı başaran ekip bakalım ligdeki başarılı performansını, play-offlara taşıyabilecek mi?

27 Ağustos: H2K-Oyun vs 

H2K, kuşkusuz Avrupa’nın son yıllardaki yükselişe geçen takımlarından biri. 2016 Dünya Şampiyonası’nda yarı finale yükselmelerinin ardından, daha da başarılı bir kadro kuran kulüp EU LCS’in şampiyon takımı olmak istiyor.

3.lük ve 4.lük Maçı 2 Eylül

Büyük Final 3 Eylül

Büyük final ve üçüncülük maçına 20.000 kapasiteli Paris Accorhotels Arena ev sahipliği yapacak.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL