Connect with us

VALORANT

eUnited Valorant kadrosunu duyurdu!

EUnited, Valorant sahnesine giriş yaptı!

Kuzey Amerika merkezli espor organizasyonu EUnited Esports, Valorant kadrosunu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu. Organizasyonun anlaştığı isimler ise önceden Team Serenity adı altında mücadele ediyordu.

Organizasyonun kendi sitesinde paylaştığı duyuru ise şu şekilde:

Fantastik bir şekilde espor sahnesine giriş yaptıktan sonra Valorant elbette eUnited’ın takipte olduğu bir oyundu. Bu yüzden de eUnited çatısı altına getirmekten heyecan duyacağımız bir takımla anlaştık. Bir kez daha Riot Espor ekosisteminde olmaktan dolayı da çok heyecanlıyız.

Kadromuz ise şu şekilde:

  • Joseph “TurnUp” Sicre
  • Tanner “Scourge” Klages
  • Antonio “Showtime” Angotti
  • Ryan “Eazy” Matthews
  • Joseph “Joseph” Rivera
  • Analist: Kyle “ToKacey” Stevens

Valorant kadromuzun heyecanına ek olarak TurnUp ile tekrardan yollarımızın kesişmesine de çok sevindik. TurnUp bir zamanlar eski Dünya Şampiyonu Chris ”Simp” Lehr ve 2020 Dünya Şampiyonu iLLeY ve Cellium ile birlikte bizleri Call of Duty’de temsil ediyordu.

 

Organizasyon ile eş zamanlı olarak paylaşılan Valorant Champions Tour hesabından yapılan Valorant Challengers paylaşımı ise çok dikkat çekti. Organizasyonun Valorant Challengers’da mücadele etmeyi planladığı ise buradan anlaşılıyor. Turnuvanın Kuzey Amerika ayağı ise 3-7 Şubat tarihleri arasında olacak. Önlerinde 22 gün olan takımın bu turnuvada neler yapacağı ise merak edilenler arasında. Bu turnuvada başarı yakalayan takımlar ise öncelikle Challengers kategorisinden Masters kategorisine geçecek. Masters kategorisinde de başarı yakalayan takımlar Büyük Şampiyona’da yer almaya hak kazanacak.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT