Connect with us

Espor

Evil Geniuses, Closer ve 100 Thieves’i üzdü

Ryoma’nın dönüş maçında Evil Geniuses zafere ulaştı

Evil Geniuses

Evil Geniuses, LCS sezonunda Damonte’nin yerine geçen Avustralyalı orta koridor Ryoma ve 100 Thieves karşısında ikna edici bir galibiyetle 8-5’e yükseldi.

Ryoma, Jiizuke’ye karşı koridorda sağlam durdu. – EG’nin orta koridorunu iki kere öldürdü – EG, hedeflere geldiğinde mükemmel bir şekilde 100 Thieves’i geride bıraktı. Öldürmeler EG’nin son katliamına kadar oyunu bitirene kadar oldukça yakınken, EG 11 kuleyi yıkarken, 100T’de iki kuleyi yıkabilmişti. Ek olarak, EG ejderha bölgesinden 100T’i  defalarca ayırarak ikialev, bir bulut, bir dağ ve nihayetinde bir kadim ejderha ele geçirdi.

Başlangıçta, 100T, Ryoma’yı başlangıç ​​dizisine dahil ederek iyi bir karar vermiş gibi görünüyordu. İlk 12 dakika içinde Ryoma, her ikisi de Jiizuke’de olan 100T’nin dört öldürmesinden ikisini gerçekleştirdi. Ancak kötü bir takım savaşı oyunu tersine çevirdi.

Oyunun üçüncü ejderhasına hazırlanırken, 100T Svenskeren’i ormanda dolaşırken yakaladı ve üzerine atladı. Onlar için ne yazık ki Sven hayatta kaçtı ve EG’nin geri kalanı 100T’de çöktü ve dört oyuncuyu öldürdükleri alt koridorda takımı köşeye sıkıştırdı.

Oradan 100T, daha fazla ölmemesine rağmen haritanın kontrolünü ele geçiremedi. 33 dakika sonra EG Nexus’u yok etti ve mevsimin sekizinci galibiyetini kazandı.

İki takım, günün ilk maçında çatışan Dignitas ve TSM’e katılarak ikinci sırayı almak için dörtlü berabere kaldı. 100T, yarın TSM oynadıklarında geri dönme şansına sahip olacak.

Şahangiller Espor forma için ilk sinyalini Nike ile verdi!

Supradyn Energy PUBG Protality Series Sezon 1 şampiyonu fastPay Wildcats!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor