Connect with us

Espor

Evil Geniuses, Cloud9’ın mağlubiyetsiz gidişini durdurdu ve zirve yarışı kızıştı

Evil Geniuses, Perkz’lü Cloud9’ı devirdi.

Evil Geniuses

Cloud9 ve Evil Geniuses, mevsimin ikinci haftasında sırasıyla birinci ve ikinci sırada yer alıyorlardı. Ancak EG’nin baskın performansı, C9’un bu sezon yenilmezlik umutlarını mahvetti.

Evil Geniuses, 31 dakikanın biraz üzerinde bir sürede 26-10’luk bir skor ile galibiyete uzanıp ligin en iyi kadrosunu tamamen devirdi. EG, 15. dakikada 5.000 altınödeydi oyun boyunca giderek daha büyük bir avantaja dönüştürebildi ve sonunda Cloud9’un tüm kuleleri ve bir okyanus ruhu dahil olmak üzere haritadaki her hedefi aldı.

C9 koçu Mithy, mağlubiyetten sonra  “İyi bir erken oyun oynadılar” dedi. “Oyunun başlarında büyük bir avantaj elde ettiler ve şampiyonları ile oyunun ortasında başa çıkması gerçekten zordu. Zorlu bir savaştı. ”

Beş EG oyuncusu da LCS’nin en iyi takımına karşı sezonun en iyi performanslarını sergiledi. Ancak kadronun ana fark yaratıcısı, üst koridor Impact idi. Geçtiğimiz hafta sonu takımı birden fazla kez taşıdıktan sonra, Impact’in Gragas oynanışı, ona% 65’lik bir öldürme katılımı için yeterince iyi olan 5/12 / 12’lik mükemmel bir skor çizelgesi oluşturdu.

“Bu sefer o kadar hazırlıklı değildik.” dedi Mithy. “Ama şimdi metayı yeniden düşünme ve bizim için erken oyunda neyin yanlış gittiğini ve önümüzdeki birkaç gün içinde neyi geliştirmek istediğimizi düşünme zamanı.”

Bu galibiyetle Evil Geniuses, Team Liquid ve C9 ile birlikte ikinci sırayı aldı. Ekip hafta sonunu Dignitas ve Immortals’a karşı nispeten kolay maçlarla kapatacak.

Şampiyonluk Ligi 4. Hafta 2. Gün Sonuçları

Apex Legends server problemleri ile boğuşuyor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor