Connect with us

LoL

Evil Geniuses, FlyQuest’in 4 maçlık galibiyet serisini sonlandırdı!

FlyQuest’in 4 maçlık galibiyet serisi Evil Geniuses tarafından sonlandırıldı!

Evil-Geniuses

Kadro değişikliği ardından 10 maçlık bir mağlubiyet serisine son veren FlyQuest, 7.haftada Evil Geniuses engeline takıldı. 4 maçlık galibiyet serisi dün gece oynadıkları mücadelede sonlanmış oldu.

“Evil Geniuses, FlyQuest’in galibiyet serisine etkileyici bir son verdi!”

İki gün önce Golden Guardians karşısında aldıkları mağlubiyet sonrası EG kadrosu bir miktar sendelemişti. Transferlerden sonra gücünde bariz bir düşüş olan GG, ligin alt sıralarında bulunuyordu. Fakat bu mağlubiyetin ardından yükselen genç yıldız FLY kadrosunu mağlup eden ekip kendine güvenini yeniden kazandı diyebiliriz.

Jizuke, Svenskeren ve Danny dominasyonunda geçen oyunda FLY, her ne kadar kaybetmemek için çok direnmiş olsa da rakibinin baskıcı oyunu karşısında çok dayanamadı. TSM karşısında sergiledikleri geri dönüşe tekrardan imza atamayan takım galibiyet serisine elveda demek zorunda kaldı.

Oyunun başlarında ve ortalarında oyunda gibi görünse de FLY, orta oyunun sonlarından itibaren Svenskeren’in yaptığı hamlelere karşılık veremez hale geldi. Tecrübeli ormancı, FLY’ın çaylak ormancısı Nxi‘ye karşı çok dominant bir oyun oynadı ve takımını galibiyete götüren en önemli parçalardan biri oldu.

Geç oyunda elinde Kai’sa ve Ryze olan Evil Geniuses, buradan aldığı hasar katkısıyla karşılaşmayı 23-15‘lik skorla kapatmayı başardı. 100 Thieves ve TSM‘in ardından üçüncülük için diğer iki takımla eşitlenmiş oldular. Bunlar takımlar da Cloud9 ve Team Liquid!

Fnatic, ezeli rakibi G2’yu mağlup etti ve LEC’de altıncı haftayı lider tamamladı

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL