Connect with us

Espor

eWorld Cup’a Bir Türk Yolcu Daha!

eWorld Cup'a Bir Türk Yolcu Daha: BNY

Space Soldiers ekibinden tanıdığımız Emre “Riv9” Kayır bildiğiniz üzere 26 Ocak tarihinde ülkemizi FIFA 18 Dünya Kupasında temsil edecek ilk Türk oyuncu olmuştu. Şimdi ise Espor organizasyonlarına verdiği değer ile bilinen Beşiktaş, takımının espor branşında yer alacak BNY transferini bomba bir haber ile duyurdu.

Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile FIFA takımına Burhan “BNY” Yerli‘yi transfer ettiğini taraftarları ile paylaştı. Yeteneği ile adından söz ettiren BNY, Beşiktaş eSports’a transfer olarak kariyerinde önemli bir kilometre taşına ulaştı.

 

BNY 128 kişi arasında son 16’ya kalmaya çalışacak

Yılın ilk küresel FUT etkinliği 26-28 Ocak tarihleri arasında futbolu ile ünlü Barcelona’da düzenlenecek. FIFA Ultimate Team 18’de başarı elde eden 128 ismin davet edildiği turnuvada, oyuncular ilk 16’ya girmek için mücadele edecek. Üç gün içinde iyi bir performans göstererek 16 isim arasına adını yazdıran FUT oyuncuları, FIFA eWorld Cup 2018 Grand Final turnuvasına katılma hakkı kazanacak. Sekiz kişinin PlayStation 4’ten seçileceği etkinlikte, geri kalan sekiz kişi de Xbox One oyuncuları arasından alınacak.

Böylece etkinliğe vereceğimiz önem ikiye katlandı. 128 kişi arasında ülkemizi ve kendi takımlarını temsil edecek 2 kişi bulunması gayet sevindirici. BNY ve Riv9‘a 26-28 Ocak tarihleri arasında Barcelona’da başarılar diliyoruz.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor