Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ex-Royal Bandits ESEA Advanced Season 29 Europe’a veda etti

ex-Royal Bandits son 16 turunda mağlup oldu ve ESEA Advanced Season 29 Europe’a veda etti.

Ülkemizi CS: GO arenalarında başarıyla temsil eden ex-Royal Bandits, ESEA Advanced Season 29 Europe‘a son 16 turunda veda etti.

ex-Royal Bandits, çeyrek finale yükselme maçında Danimarka ekibi Ignite ile karşılaştı. bo3 formatında oynanan seri TSİ 22.30’da başladı. İlk harita olan Mirage’in ilk yarısını 8-7 Ignite önde kapattı. İkinci yarıda da bu performansını sürdüren rakibimiz maçtan 16-14 galip ayrıldı ve seriyi 1-0’a getirdi. İkinci harita Nuke idi. Bu haritanın da ilk yarısında temsilcimiz 9-6 gerideydi. İkinci yarıda da geri dönüşe imza atamayan ekibimiz ESEA Advanced Season 29 Europe’a son 16 turunda veda etti. Ignite ise çeyrek finale yükselerek rakibini beklemeye başladı. Ignite’ın rakibi Movistar Riders – Nemiga maçının galibi olacak.

Maçta en yüksek ratingi elde eden oyuncu Ignite ekibinden Philip “Lucky” Ewald oldu. 41 kez ölen oyuncu bunun karşılığında tam 54 kez öldürdü. Seri bitiminde oyuncunun ratingi ise 1.39 idi. ex-Royal Bandits’te ise en yüksek rating 1.17 ile Batuhan “russ” Malgaç‘a ait. 44 kez ölen Batuhan, 44 kez de öldürdü. Maçta en düşük ratingi elde eden oyuncu ise Emre “opcin” Opçin oldu. 24 kez öldürüp 49 kez ölen opcin, 0.61 ratingde kalarak hayal kırıklığı yarattı.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive