Connect with us

Espor

ex-Royal Bandits WESG 2018 East Europe’a katılma hakkı kazandı

ex-Royal Bandits – Arena Bulls mücadelesinin galibi ex-Royal Bandits oldu.

WESG hatalarını telafi etmeye çalışıyor

Temsilcimiz ex-Royal Bandits, WESG 2018 East Europe 2. Eleme finalinde galip gelerek WESG 2018 East Europe‘a katılmaya hak kazandı.

Yarı finalde bir diğer temsilcimiz TOA‘yı 2-0 mağlup eden ex-Royal Bandits, maçtan 2-0 galip ayrılarak finale adını yazdırmıştı. Temsilcimizin finaldeki rakibi ise İsrail ekibi coREA’yı 2-1’le geçen bir diğer temsilcimiz Arena Bulls oldu. İki ekibimizin karşılaştığı bo3 formatındaki final serisi TSİ 21.10’da başladı. İlk harita ex-Royal Bandits tarafından Dust2 olarak belirlendi. İlk yarıyı 12-3 önde kapatan ex-Royal Bandits, ikinci yarıda da bu oyununu sürdürdü ve maçtan 16-4 galip ayrılarak durumu 1-0’a getirdi. İkinci harita ise Arena Bulls tarafından Inferno olarak belirlendi. Bu haritanın ilk yarısında 10-5 Arena Bulls üstünlüğü vardı. İşi son haritaya bırakmak istemeyen ex-Royal Bandits, ikinci yarıda geri dönüşe imza atarak maçı 16-14 kazandı. Seriyi 2-0’a getiren ex-Royal Bandits, kazananın WESG 2018’e katılacağı WESG 2018 East Europe CS: GO turnuvasında Bulgar ekibi Windigo‘nun rakibi oldu.

Maçtaki en yüksek ratingi elde eden oyuncu ex-Royal Bandits’ten Batuhan “russ” Malgaç oldu. 32 kez ölen russ, bunun karşılığında tam 50 kez öldürdü ve 1.60 ratinge ulaştı. Arena Bulls takımında ise en yüksek rating Emre “sterben” Demirci‘ye aitti. 47 öldürme 33 ölümle oynayan Emre seriyi 1.27 rating ile tamamladı. Maçtaki en düşük rating ise 24 öldürme 40 ölümle oynayan tecrübeli Arena Bulls oyuncusu Timur “bishop” Şengül‘e ait. bishop’un ratingi ise 0.69.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor