Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ex-Royal Bandits’in ex-Space Soldiers’ı yenmesi büyük ses getirdi

Türkiye’nin en iyi CS: GO takımı unvanının sahibi değişiyor mu?

ex-Royal Bandits ve ex-Space Soldiers WESG 2018 Açık Elemeleri’nde karşılaştı. Kazanan taraf ex-Royal Bandits oldu. Bu sonuç forumlarda ise çok konuşuldu.

FACEIT üzerinden gerçekleşen WESG 2018 Açık Elemeleri’nde ex-Royal Bandits ve ex-Space Soldiers cache haritasında karşılaştı. Maçın sonucunda gülen taraf 16-13 skor ile ex-Royal Bandits oldu. Son zamanlarda eski performansına bir türlü dönemeyen alan ex-Space Soldiers ise kötü gidişata devam etti.

İki takım arasında cache haritasında oynanan maçta gülen taraf 16-13 ex-Royal Bandits oldu. Herhangi bir platformda canlı olarak yayınlanmayan maçta, ex-Space Soldiers adına yıldızlaşan isim yine XANTARES ve ngiN olurken, ex-Royal Bandits tarafında ise russ-, imoRRR ve Sasuke güzel performans sergiledi. paz ise takımı adına beklenilenin aksine kötü performans sergiledi ve maçın sonunda sadece 10 skor alabildi.

HLTV.org forumlarında bu sonuç konuşuldu

Maçın ardından HLTV.org’da açılan bir konuda ise bu maçın sonucu konuşuldu. Türk taraftarlar arasında geçen sohbette ise ex-Space Soldiers’a tepki yağdı. Seviye olarak Türkiye’nin en iyi CS: GO takımı olarak görülen ekip, Cloud9’ın zafere ulaştığı Major turnuvasından sonra adeta bir çöküş yaşadı. İstediği ve özlenen performansına bir türlü geri dönemeyen ekip, katıldığı turnuvalarda beklenmeyen sonuçlar aldı.

Yaz aylarını da boş geçen ekip, bazı turnuvaların elemelerinden de geçemezken, kendi taraftarları önünde oynadığı BLAST Pro İstanbul’dan da istediği sonucu alamadı. Space Soldiers organizasyonu ile yollarını ayıran ekip, şu sıralar yeni organizasyon arıyor.

ex-Royal Bandits adım adım zirveye

Türkiye’de tek sesliliğin sonu olacak gibi duran ekip, katıldığı turnuvalarda aldığı sonuçlarla dikkat çekiyor. Özellikle geçtiğimiz aylarda hiç şans tanınmazken Gambit gibi bir takımı yenmesi de çok konuşulmuştu. HLTV.org  forumlarında yapılan yorumlarda ise takımın Türkiye’nin en iyi CS: GO takımı olacağından bahsediliyor.

İşte maçın ardından ex-Space Soldiers için HLTV.org’da yapılan yorumlar

imorr > ngin and paz right now

Xantares>Esl türkiye şampiyonası>açık elemeler>kayıt

Dead team. (ölü takım)

-ngin -paz +mini +imor

Ayrıca yorumlar yapanlar oyuncuların kötü gidişata rağmen sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlara da tepki gösterdi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive