Connect with us

Espor

“Bazen yenilgiyi kabullenip sıfırdan başlamak gerekiyor”

💬 hardstyle kötü gecenin ardından duygularını paylaştı.

Son dönemde istediği sonuçları alamayan ex-Space Soldiers, ESL Pro League Season 9 Europe‘a da veda etti. Leicester’da dünya devleriyle aynı sahnede mücadele etme şansı yakalayan temsilcimiz, bu gece OpTic’e 2-0 kaybederek organizasyonu sonucunda sırada noktaladı.

ex-Space Soldiers’ın kötü gecesinin ardından bir açıklama yapan, Canpolat “hardstyle” Yıldıran, “Bazen yenilgiyi kabullenip sıfırdan başlamak gerekiyor” dedi.  “Çok üzgünüm,” diyerek sözlerine başlayan koç, “Gelişen olaylar, defalarca oyuncu ve dolayısıyla oyun değişikliği 7 aydır organizasyonsuz oluşumuz 1 değil 0-3 geriden başlamamıza sebep oldu. Biliyorum bunlar gerekçe olmamalı fakat gerçekler. Hepinize teşekkür ederim,” diyerek duygularını paylaştı.

Sadece fotoğraflarına bakarak Türk Counter-Strike oyuncularını tanıyabilecek misin?

XANTARES ayrılığının ardından ne yapacağı merakla beklenen ex-Space Soldiers, kadrosuna yam’i transfer etmişti. Sonrasında MAJ3R ile de yollarını ayıran temsilcimiz, imoRR ile anlaşmıştı. Son olarak ngiN’in ESL Pro League karşılaşmaları için kadrosuna dahil eden ex-SS, bu organizasyonda da istediği sonucu alamadı.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor