Connect with us

Espor

ex-Space Soldiers için tamam mı, devam mı?

Temsilcimiz ex-Space Soldiers için son şans! Maçın skoru her şeyi değiştirebilir.

ex-Space Soldiers, ESL Pro League S9 A grubunda son maçına birazdan çıkıyor. Temsilcimiz grubunun ilk maçında mousesports‘a karşı kötü bir yenilgi alsada ikinci maçda North karşısında durumlar hiç de kötü değildi.

ESL Pro League S9’un yeni formatında grupların ilk takımı direk olarak playofflara yükselirken ikinci ve üçüncü takımlar son bir grup aşamasına daha dahil oluyor. Grubunu sonuncu bitiren takım ise direkt olarak ESL Pro League’e veda ediyor. Temsilcimiz bugün oynanacak OpTic Gaming maçını 2-0 bir skor ile yendiği takdirde grubunu üçüncü olarak tamamlayacak. Fakat maçın sonucu 2-1 olarak temsilcimizin lehine olsa dahi, OpTic Gaming averaj farkı ile üçüncülük sırasına oturacak (Sonuçlar mousesports-North maçının sonucuna göre değişkenlik gösterebilir). Sonucu bugün oynanacak heyecanlı maçlar ile birlikte göreceğiz. OpTic Gaming, mousesports karşısında 1, North karşısında ise 2 galibiyet aldı.

ESL Pro League S9 A grubunun son maçı olan ex-Space Soldiers-OpTic Gaming karşılaşmasını buradan Türkçe bir şekilde izleyebilirsiniz:
www.twitch.tv’de esl_csgo_tr’den canlı video izleyin

Birçok espor takımında görev yapmış, genç espor tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor