Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ex-Space Soldiers için yaprak dökümü sürüyor, yam da takımdan ayrıldı

Calyx sonrasında yam da ex-Space Soldiers’tan ayrıldığını açıkladı.

Türk asıllı Avustralyalı tecrübeli CS: GO oyuncusu Yaman “yam” Ergenekon, Şubat ayından beri mücadele ettiği ex-Space Soldiers‘tan ayrıldığını açıkladı.

Oyuncu resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla birlikte takımdan ayrıldığını, Avrupa’da yaşamaya devam edeceğini ve yeni bir takımda oynamak için de çok motive olduğunu takipçileriyle paylaştı. Bu açıklamayla birlikte 23 Nisan tarihinde takımdan ayrılan oyuncu sayısı ikiye yükseldi. Bildiğiniz üzere yam’ın açıklamasından birkaç saat önce takımın önemli oyuncularından Buğra “Calyx” Arkın da free agent statüsünde yer aldığını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmıştı. Eski takımıyla antrenmanlarını sürdüreceğini de açıklayan Calyx, Kuzey Amerika ve Avrupa’dan gelecek tekliflere açık olduğunu kamuoyuyla paylaşmıştı.

Calyx’ten de beklenen açıklama geldi

Çok uzun bir süre Avustralya CS: GO arenasında yer alan 30 yaşındaki Yaman, 2019 yılından itibaren Avrupa’da yaşamaya başlamış ve ex-Space Soldiers bünyesine katılmıştı. Takımla birlikte Europe Minor ve ESL Pro League Season 9‘da mücadele eden tecrübeli oyuncu, yeni takımında henüz galibiyet sevinci yaşayamadan takıma veda etti. Bu kısa zaman içerisinde taraftarların beğenisini toplayan Yaman Ergenekon için biz de geçtiğimiz aylarda bir video hazırlamıştık. Bu videoya hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive