Connect with us

Espor

ex-Space Soldiers’ın mücadele ettiği ESL Pro League Season 8 Europe tamamlandı

ex-Space Soldiers, ESL Pro League Season 8’in son gününde iki karşılaşmaya çıktı.

Temsilcimiz ex-Space Soldiers’ın da mücadele ettiği ESL Pro League Season 8 Europe CS: GO turnuvası gece oynanan maçlarla tamamlandı.

ex-Space Soldiers adına turnuvanın son maçları fnatic ekibine karşı oynanan bo1 formatındaki iki maç oldu. İlk harita olan Inferno’da daha iyi bir performans sergileyen ekibimiz tüm çabalarına rağmen uzatmalarda 19-16 mağlup oldu. Temsilcimiz için turnuvanın son maçı da Mirage haritasında oynandı. Bu maçta istediği performansı sergileyemeyen ekibimiz maçtan 16-4 mağlup ayrılarak turnuvayı tamamladı. Toplamda 26 maçta mücadele eden temsilcimiz bu maçların 11 tanesinden galibiyetle ayrıldı. Geri kalan 15 maçtan mağlubiyetle ayrılan ex-Space Soldiers, 11 galibiyetten birini, 15 mağlubiyetten ise iki tanesini uzatmalarda aldı. Bu skorlarla birlikte 34 puan toplayan ekibimiz ligi 9. sırada bitirerek ESL Pro League Season 8 Finalleri’ne katılma şansını kaybetti.

Turnuvada toplamda 14 takım mücadele etti. İlk 7 sırayı alan takımlar ESL Pro League Season 8 Finalleri’nde mücadele etme hakkı kazanırken, son sırayı elde eden takım olan AGO ise gelecek dönemde ESEA MDL Season 30’da mücadele edecek. ESL Pro League Season 8 Finalleri 4-9 Aralık tarihleri arasında Danimarka’nın Odense şehrinde düzenlenecek. Turnuvanın toplam ödül havuzu ise henüz açıklanmadı.

ESL Pro League Season 8 Europe turnuvasında ilk 7 sırayı hangi takımlar elde etti?

  1. Astralis
  2. Natus Vincere
  3. BIG
  4. North
  5. HellRaisers
  6. mousesports
  7. G2

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor