Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

eXTREMESLAND 2019’da şampiyon TYLOO!

Finalde Çin derbisi!

Temsilcimiz Demise‘ın da mücadele ettiği ve çeyrek finalde ViCi karşısında kaybederek veda ettiği eXTREMESLAND 2019 Asia Finals‘te şampiyon, ev sahibi TYLOO oldu.

Turnuvanın iki favori ekibi ve aynı zamanda ev sahipleri TYLOO ve ViCi, finalde karşı karşıya geldi. Çeyrek finalde ekibimiz Demise karşısında aldığı 2-0’lık galibiyetle yarı finale yükselen ViCi, burada da Absolute‘ı yine harita kaybetmeden geçmeyi bildi ve finalde Çin derbisinde TYLOO’nun karşısına çıktı.

İlk harita Mirage’de 16-3 ile galip gelen ve rakibine gözdağı veren TYLOO, rakibin seçtiği ikinci haritada Train’de de oldukça dengeliydi. İlk yarıda CT tarafında başlayan ve 7-8’lik skorla devreyi geride kapatan ekip, ikinci yarıda ise T tarafında ViCi savunmasını adeta paramparça etti ve 16-9‘luk skor ile seride durumu 2-0’a getirerek eXTREMESLAND 2019 Asia Finals‘te şampiyonluğunu ilan etti.

Kupayı kaldıran TYLOO, $40.000 ödülü de kesesine koydu. Turnuvanın en değerli oyuncusu ise TYLOO’nun yıldızı ve aynı zamanda kaptanı Hansel “BnTeT” Ferdinand oldu.

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive