Connect with us

Espor

fabFabulous Dark Passage’a geri döndü!

Efsane isim @fabFabulousN yuvasına geri döndü!

fabFabulous Dark Passage

League of Legends Türkiye’nin efsane oyuncuların fabFabulous Dark Passage’a, “yuvasına” ayrılışından 2284 gün sonra geri döndüğünü açıkladı.

Uzun süredir profesyonel League of Legends arenasında bulunan Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya’dan hayranlarını oldukça sevindirecek bir haber geldi. 2013-2014 yıllarındaki “efsane” Dark Passage kadrosunun üst koridorunda bulunan ve önemli başarılara imza atan fabFabulous, DP’ye dönüşünü duyurdu. “Yuvaya döndük” başlığı ile sosyal medya hesabı üzerinden bu gelişmeyi paylaşan Asım Cihat Karakaya bu şekilde Dark Passage üst koridorundaki yerine tekrardan yerleşmiş oldu. Bu dönüş Dark Passage sosyal medya hesaplarından şu şekilde paylaşıldı:

Ayrılışının üzerinden 2284 gün geçen fabFabulous’un dönüşü sadece oyuncunun ve takımın hayranlarını değil bütün League of Legends Türkiye takipçilerini heyecanlandırmış gibi görünüyor. Dark Passage’dan ayrıldıktan sonra HWA Gaming, SuperMassive, Royal Youth, Beşiktaş Espor gibi takımlarda görev alan 24 yaşındaki başarılı oyuncu yolcuğuna efsaneleştiği Dark Passage’da devam edecek.

Biz de Playerbros olarak Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya’nın yuvasına dönüşünü tebrik eder, kendisine ve takımı Dark Passage’a başarılar dileriz.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor