Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FACEIT Major 2018 yolunda EU Minor kapalı eleme maçları belli oldu

FACEIT Major 2018 yolunda takımlar zorlu elemelerden geçmeye devam ediyor.

Tüm CS: GO topluluğunun merakla beklediği FACEIT Major 2018 için EU Minor kapalı eleme karşılaşmaları belli oldu. Major yolunda büyük heyecan başlıyor.

CS: GO’nun en çok izlenen ve takip edilen Major turnuvalarında bu seferki durak İngiltere. FACEIT’in ev sahipliğinde 16 takım büyük ödülün sahibi olmak için yarışacak. Bu yıl bir ilk olarak takımların Major’a katılabilmesi için düzenlenen bölgesel Minor eleme maçları tek bir çatı altında İngiltere’de oynanacak.

Minor maçları tek bir çatı altında oynanacak!

Bugün ise Major yolunda EU Minor kapalı elemesinin ilk maçları belli oldu. 3 tanesi İsveçli olmak üzere toplam 16 takım FACEIT Major 2018’e katılabilmek için kıyasıya bir mücadele verecek. Bu cuma günü başlayacak olan maçlar, pazar gününe kadar devam edecek. Maçlar ise saat 19:00’da oynanmaya başlayacak. 16 takımın yarısı FACEIT tarafından direkt davet alan takımlar, kalan takımlar ise 4 tane açık elemeden buraya kadar geldi.

Takım listesinin en dikkat çekeni ise kuşkusuz NiP takımı oldu. Diğer yarışmacı takımlara göre daha yüksek seviyede olan NiP’nin bu elemelerde nasıl performans sergileyeceği merak konusu oldu. Çok tecrübeli oyunculara sahip olan ve büyük sahnelerde oynamaya alışkın olan NiP takımının zorlanmadan kapalı elemeyi geçmesi bekleniyor.

FACEIT Major 2018 yolunda EU Minor kapalı eleme ilk maçları

Sweden NiP         vs.     Poland tomorrow
Europe Heroic    vs.     Norway Nordavind
Poland AGO        vs.    Sweden Japaleno
 Red Reserve   vs.       Epsilon
Denmark OpTic                 vs.     Germany EURONICS
 Windigo            vs.     Denmark Sprout
 Fragsters          vs.      Kinguin
France ex-EnVyUs        vs.    Finland ENCE

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive