Connect with us

Espor

FACEIT rekabetçi PUBG liglerini başlatıyor

PUBG oyuncuları artık rekabetçi liglerde mücadele ederek birbiriyle yarışabilecek, işte detaylar:

FACEIT‘in üstünde çalıştığı PUBG rekabet sistemi 28 Ekim saat 19:00’da kullanıcılarla buluşacak. PUBG‘nin FACEIT‘e dahil edilmesiyle birlikte artık organizatörler çok daha rahat bir şekilde özel turnuvalar, etkinlikler ve ligler oluşturabilecek.

FACEIT oluşturduğu rekabetçi lig sistemiyle birçok kullanıcıya erişmeyi planlıyor. Hatta yapılan açıklamaya göre SK Gaming ve Team Liquid gibi oluşumlar projelere yardımcı olmak için şimdiden imza atmışlar. Sistemin betası Ağustos’ta yayınlandı ve 200 binden fazla başvuru aldı. Ayrıca FACEIT ekibi CS:GO oynayan oyuncularının %50’sinin aynı zamanda PUBG oynadığını duyurdu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds yapımcıları bölgesel pro ligler ve dört büyük bölge için 5 senelik planlar yapıyor. Bu planlar içerisinde Amerika, Avrupa, Kore ve Asya’da büyük liglerin açılması var. Bu ligler yapılan planlara göre 2019’da başlayacak. Planın başarılı olması durumunda ilerleyen dönemlerde birçok başka bölgede profesyonel ligler açılabilir.

FACEIT’in PUBG için yaptığı rekabet sistemi neden önemli?

FACEIT‘in üzerinde çalışmış olduğu sistem rekabet ortamında çok temel öneme sahip. Bu sistem profesyonel oyuncuların kendileri gibi iyi oyuncularla eşleşmesini, yapılan turnuvalarla rekabetçi bir ortam sağlanmasını çok rahatlıkla sağlayabilir. Böylelikle oyuncular kendilerini çok daha hızlı geliştirebilir, rekabet ortamından etkilenen amatör oyuncular profesyonel bir kariyer yapmak isteyebilir.

PUBG’yi neden FACEIT’te oynamalıyız?

Dünyanın her tarafından katılan oyuncularla mücadele ederek sistemde yer alan liglerde yer alacaksınız. Oynadığınız maçlardan gelen puanlarla lig atlayabilir ve düşebilirsiniz. Liglerde yer almanın bir avantajı ise sizle aynı yetenekte insanlarla mücadele etmeniz. Böylelikle kendinizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Yapılabilen rekabetçi ayarlar ile birçok özel turnuva düzenlenebilecek.Bunun yanı sıra FACEIT sisteminde hile koruması olması oyunların çok daha huzurlu geçmesini sağlıyor.

Özellikle FACEIT sisteminde oyunlar oynayarak, turnuvalara katılarak FACEIT puanı kazanabilir, bu puanlarla FACEIT mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor