Connect with us

Espor

Faker, Razer ile yeni ürünler geliştirmek için güçlerini birleştirdi!

.@faker, @Razer iş birliğinde yepyeni oyuncu ekipmanları çıkartmaya hazırlanıyor!

T1 Faker LCK

Tüm zamanların en iyi oyuncusu Faker, bilgisayar donanımı ve elektronik şirketi Razer ile yeni ürünler geliştirmek için güçlerini birleştirdi!

Üç kez dünya şampiyonu olan efsane orta koridor, Razer ile birlikte hali hazırda hem oyuncusu hem de ortağı olduğu T1’ın Kore, Seul’daki mağazasında satılması planlanan ürünler piyasaya sürecek. Bu ürünlerden oyuncu mouseu, mouse pad ve telefon kabı şu an için çıkması kesin olanlar.

“Oyuncu ekipmanları için yüksek standartlarda çalışan Razer ile tekrardan çalışmak harika. Onların takımıyla çalışmak için sabırsızlanıyorum. İlk oyuncu ekipmanım olan mouseu tasarlamak ve diğer oyuncu ekipmanlarını tasarlamak için heyecanlıyım. Elimde kendi ürettiğim bir ürünün olduğunu ve bunu hayata geçirdiğimi dünyaya göstermek ise benim için söylemesi en gurur verici şey olacak.”

“Efsane geri döndü! Tekrardan hoş geldin Faker!”

Uzun zamandır Razer ürünlerini kullanan Faker, DeathAdder gerçekten bana uyuyor. Farklı mouseları da denedim fakat bundan daha fazla rahat ettiğim bir mouse olmadı. Benim için yapılmış gibiydi.”

2021 Dünya Şampiyonası öncesi ortaklığı hayata geçirmek isteyen Razer, tüm T1 oyuncularını kendi ekipmanlarıyla donatmak istiyor. Bunlara dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar, mouselar ve klavyeler dahil.

T1 CEO’su Joe Marsh ortalık hakkında şunları söyledi:

“Faker’ın ilk kendi tasarladığı ekipmanı geliştirmesi için Razer ile anlaşmasından çok heyecanlıyım. Bu çok önemli bir dönüm noktası. Bu çıkacak ürünlerin dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ulaşmasını dört gözle bekliyoruz.”

Henüz bu Faker x Razer mouseunun ne zaman çıkacağı belli değil. Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir:

100.000’den fazla Call of Duty hesabı hile nedeniyle yasaklandı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor