Connect with us

Espor

Faker’dan İtiraf: “Çok Ceza Ödüyorum”

League of Legends dünyasının kuşkusuz en başarılı ve yetenekli oyuncularından biri olan Faker, Inven Global’in sorularını cevapladı.

SK Telecom T1 forması giyen oyuncu, geçtiğimiz gün LCK play-off karşılaşması ilk turunda Afreeca Freecs ile karşı karşıya geldi. 2-0 alınan galibiyette yine farkını ortaya koyan oyuncu, maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Alınan galibiyet hakkında, oldukça temiz bir oyun oynadıklarını ve galibiyetten dolayı mutlu olduğunu, bugünkü zaferin geriye kalan maçlar üzerinde olumlu etkilere sahip olacağını belirtti. Alt koridorda yapılan Twitch tercihine şaşırdığını fakat oyunlarını etkilemediğini söyleyen Faker, yanında yapılan Janna tercihi sayesinde hızlıca eritmeyi başarabildiklerini ifade etti.

Takımın en çok ceza yiyen oyuncusu Faker

Özellikle güvenli oyunlarıyla ön plana çıkan SKT, ikinci oyundaki Blitzcrank seçimiyle izleyicileri şaşırttı. Bu durum üzerine sorulan soruya ise “Seçimlerimizde bazen değişiklikler yapmamız gerekiyor, kompozisyonumuz Blitzcrank için yeterliydi” cevabını verdi. Röportajın ilerleyen kısmında ise hayranlarının şaşkınlıkla karşıladığı bir açıklamada bulundu. Anlık sinir ve hakaretlerinin yanı sıra özellikle geç kalmaları yüzünden birçok kez ceza ödediğini itiraf eden Faker, takımın en çok ceza yiyen oyuncusu olduğunu ve gerisinin gizli kalacağını söyledi.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor