Connect with us

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys ve Fortnite işbirliğine dair bazı sızıntılar gün yüzüne çıktı

Fortnite’ın ikonik karakterleri Fall Guys’ta karşımıza çıkabilir.

Fall Guys ve Fortnite

Güvenilir bir veri madencisinin ortaya çıkarttığı bilgiler ufukta bir Fall Guys ve Fortnite işbirliği ihtimali olduğunu gösteriyor.

Battle royale türünün güçlü oyunlarından Fortnite halihazırda pek çok firma ve marka ile yaptığı işbirlikleri ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz yıl yakaladığı sürpriz çıkış ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Fall Guys ise oyuncuların karşısına rengarenk kostüm ve içerikler ile çıkan bir diğer oyun. Fortnite cephesinden yaptığı isabetli sızıntılar ile oyuncu topluluğu tarafından tanınan Max adlı veri madencisinin ortaya çıkarttığı bilgilere göre bu iki renkli oyun arasında bir işbirliği göreceğiz.


Veri madencisinin elde ettiği bilgiler Fall Guys’ın oyun dosyaları arasında Fortnite’ın ikonikleşmiş kostümlerine dair bulguları gözler önüne seriyor. Lama, Ripler, Peely ve Bunny Brawler gibi kostümlerin Among Us içerisinde karşımıza çıkabileceğini gösteren dosyaların yanı sıra olası bir Among Us işbirliğinin izleri de veri madencisinin oyun dosyaları arasından elde ettiği bilgiler arasında.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Fall Guys: Ultimate Knockout