Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FalleN açıkladı: Stewie2K artık SK için oynayacak

Son dönemin transfer dedikodularından biri daha gerçek oldu.

Bir süredir Cloud9 ile yollarının ayrılacağı konuşulan Jake “Stewie2K” Yip, son açıklamaların ardından Cloud9 çatısı altından ayrıldı. Bir diğer yandan son dönemde kadrosuna yeni isimler eklemenin peşinde olduğu bilinen SK, Cloud9’dan ayrılan oyuncu ile anlaşmaya vardı.

SK’den FalleN‘ın kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada Stewie2K’i SK kadrosunda deneyeceklerini belirtti. Oyuncu, geçen hafta SK kadrosundan ayrılan TACO’nun yerini doldurmaya çalışacak. Yeni transfer hakkında bir de yorum yapan FalleN, Stewie2K’in hak ettiği değeri görmediğini belirtti.

Bu gelişmenin ardından SK’in kadrosu kağıt üzerinde şöyle şekillendi:

  • Gabriel “FalleN” Toledo
  • Marcelo “coldzera” David
  • Fernando “fer” Alvarenga
  • Ricardo “boltz” Prass (Immortals’tan kiralık)
  • States Jake “Stewie2K” Yip

SK’de de hareketlilik olacak gibi

Immortals’tan kiralık olarak boltz’u oynatan takımın, coldzera, FalleN ve fer üçlüsüyle sözleşmesi temmuz ayında bitecek. İlerleyen dönemde yeni yeni iddialara kapı aralaması beklenen sözleşme durumunun SK ve oyuncular arasında nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak konusu.

C9 ne yapacak?

Bir diğer yandan bu gelişmenin ardından Cloud9 kadrosunda da hareketli saatler yaşanacak gibi görünüyor. Skadoodle’ın bir süre ara vermesi, Stewie2K’in ayrılmasıyla 3 kişi kalan takımın, nasıl bir yol izleyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive