Connect with us

Espor

fastPay Wildcats, Iroh transferini duyurdu!

.@IrohFPS artık fastPay Wildcats ile birlikte mücadele edecek!

fastPay Wildcats, Iroh transferini duyurdu!

fastPay Wildcats, 13 Haziran Pazar gününün akşam saatlerinde yaptığı videolu duyuru ile birlikte PUBG takımına en son TSM’de mücadele ederken gördüğümüz Ömer “Iroh” Çakıldeveli’yi transfer ettiğini açıkladı.

Yapılan duyuruda Iroh’un sesinden yaptıklarını, düşüncelerini ve yapacaklarını dinliyoruz. 22 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz dört yılın kendi için harika olduğunu, Türkiye’de ve dünyada şampiyonluklar yaşadığını ve 2019’da yılında yılın espor oyuncusu olduğunu belirtirken, düşüncelerini “Başardıklarım sanki bana rüyadaymışım gibi hisler yaşattı, ama bunlar yeterli, değil. Artık yeni bir hikaye yazmanın vakti geldi. Wildcats ile yeni bir başlangıca hazırım” sözleri ile devam ettirdi.

Wildcats ise bu transferi “Zafer yetinenlere değil, her zaman daha ileriyi gözleyenlere aittir. Yeni bir başlangıca ve yeni zirvelere hazırız. Hoş geldin @IrohFPS” açıklaması ile duyurdu.

liquipedia.net’in verilerine göre kariyerine 2018 yılında Team Ready ile başlayan Iroh, Digital Athletics, WTSG ve son olarak Team SoloMid ekipleri için mücadele etti. Ayrıca oyuncu Oyunun Yıldızları ödüllerinde 2019 yılının Espor Oyuncusu ödülünü de kazanmıştı. Artık Iroh’u fastPay Wildcats için mücadele ederken izleyeceğiz.


İlginizi Çekebilir:

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 1. Hafta 2. Gün Sonuçları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor