Connect with us

LoL

Aras Basmacıgil’in konuğu fastPay Wildcats koçu RoboGod merak edilenleri yanıtladı!

Aras Basmacıgil’in konuğu fastPay Wildcats koçu RoboGod merak edilenleri yanıtladı!

VFŞL‘de lig aşamasını birinci sırada bitiren ve Akademi Ligi‘nde de şampiyon olan takım fastPay Wildcats koçu Robogod merak edilenleri yanıtladı!

Ligimizde bir ilke imza atarak tamamen genç oyunculardan oluşan bir kadro kuran IW, bir sürenin ardından başarıyı elde etmeye başladı. Kendini bu oyuncuları geliştirmeye adayan takım başarıya ulaşmış gibi görünüyor!

Migros Espor turnuvaları üç farklı oyunda başlıyor!

2020 VFŞL Kış Mevsimi‘nde 1907 Fenerbahçe‘ye karşı final oynayıp kaybederek ikinci olan takım aynı mevsimde Akademi Ligi’nde şampiyonluğu yaşadı. Bu sezonda da ligi sadece iki mağlubiyetle kapatarak VFŞL’yi birinci bitirmeyi başardı. Ayrıca istikrarını da sürdürerek 2020 Yaz Mevsimi Akademi Ligi şampiyonu olmayı başardı. Bu oyuncuların ve koç ekibinin ne kadar geliştiğini ise bu sezon VFŞL’de aldıkları ödüllerden anlayabiliyoruz. En iyi ormancı, orta koridor, alt koridor ve destek ödülleri ayrıca en iyi koç ekibi ödülü de fastPay Wildcats’e gitti. Orta koridorda Serin ayrıca sezonun en çok gelişim gösteren oyuncu ödülünün de sahibi oldu.

Biz de sizler için genç ve başarılı takımın ana koçu Mete “Robogod” Sevinç ile bir röportaj gerçekleştirdik. İyi seyirler dileriz!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL