Connect with us

Espor

fastPay Wildcats yeni anlaşması ile DenizBank İstanbul Wildcats adını aldı

Denizbank ile bir iş birliği sonrası sarı lacivertli takım artık Denizbank İstanbul Wildcats adı ile mücadele edecek.

fastPay Wildcats yeni anlaşma ile DenizBank İstanbul Wildcats adını aldı

2006 yılında kurulan HWA Gaming, 2019 yılında yeniden markalaşmaya giderek İstanbul Wildcats adını almıştı. 2020 yılında yapılan isim sponsorluğu anlaşması ile birlikte o zamandan beri fastPay Wildcats adı ile mücadele eden köklü espor takımı, artık DenizBank İstanbul Wildcats adı altında boy gösterecek.

2020 yılında fastPay ile hayata geçirdikleri sponsorluk anlaşması ile birlikte isimlerinde bir değişiklik yapan takım, 2022 yılının Haziran ayında daha büyük bir adım atarak DenizBank ile bir anlaşmaya vardı.

Hakkında daha fazla detay paylaşılmayan iş birliği hakkında ilk yorumlardan biri DenizBank İstanbul Wildcats İletişim ve Pazarlama Direktörü Murat Dayı’dan geldi.

836 Wulfz, Scoutli ve Bağlantı Hatası gibi işlerinden tanınan Arda “Tropik” Bayram’ın konu ile alakalı attığı Tweet’ine cevap veren Dayı, fastPay ile 2 yıl boyunca iki taraf için de çok verimli bir sponsorluk dönemi geçirmelerinin ardından, sözleşmelerinin sona erdiğini dile getirdi. Tweet’inin devamında yeni sözleşmeden de bahseden Murat Dayı, “Bu yıl ise tamamen bağımsız ve daha büyük bir kontrat ile DenizBank’la anlaştık.” sözlerine yer verdi.


İlginizi Çekebilir:

Arcane dizisi Netflix profil simgeleri kullanıma açıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor