Connect with us

Espor

fastPay Wildcats yeni PUBG kadrosunu duyurdu

fastPay Wildcats PUBG alanında mücadele edecek yeni kadrosunu duyurdu.

fastPay Wildcats yeni PUBG kadrosunu duyurdu

fastPay Wildcats PUBG kadrosu ile birlikte gündemimize en son 2022 yılının Şubat ayında yapılan açıklama ile gelmişti. PUBG: Battlegrounds’ın elektronik spor tarafındaki davetler, partnerlik sistemi ve kural değişiklikleri konusundan dem vuran takım, Papara SuperMassive Blaze’in aldığı PUBG takımını dağıtma kararını haklı bulduklarını dile getirmişlerdi.

Aradan geçen birkaç aylık sürenin ardından geride bıraktığımız gün yapılan duyuru ile Wildcats’in PUBG: Battlegrounds’ın espor alanındaki faaliyetlerini sürdüreceği belli oldu. 24 Mayıs Çarşamba gününün akşam saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte, yeniden kurulmuş fastPay Wildcats PUBG kadrosu tanıtıldı.

Madzy, Jester, soqettooo ve kguz9’dan oluşan yeni kadronun başında eskisinde de olduğu gibi Özgür “Büyükayı” Develi koç rolü ile birlikte yer alacak.

Takım tarafından yapılan paylaşımda yeni oyunculara hoş geldin denirken, takımın eski PUBG kadrosu üyeleri Aksn, Eiendeep, Neromac, Sypreks, Celtikoglu’na ise unutulmayarak teşekkür edildi.

fastPay Wildcats PUBG kadrosu

  • Kerem ”Madzy-_-” Özkarhan
  • Oğuzhan “Jester” Çarkçı
  • Yusuf ”soqettooo” Badır
  • Oğuz “kguz9” Tütüncü

İlginizi Çekebilir:

Galakticos’un Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi kadrosu belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor