Connect with us

Espor

FaZe Clan ekibinin 2022 NA VCT kadrosu belli oldu

FaZe Clan kadrosunu dört transferle yeniledi

FaZe Clan ekibinin 2022 NA VCT kadrosu belli oldu

Kuzey Amerika bölgesi takımlarından FaZe Clan’ın 2022 VCT kadrosu BattleFY sitesinin turnuva sayfasında sızdırıldı. Henüz organizasyon tarafından resmi açıklama gelmese de FaZe Clan’ın 2022 Valorant kadrosunu 100 Thieves ile yollarını ayıran Quan “Dicey” Tran ve eski Immortals oyuncusu Andrew “ShoT_UP” Orlowski ile tamamladığı belirtildi. Öte yandan 2020 yılından beri takımda bulunan Andrej ”BABYBAY” Francisty’in yoluna FaZe ekibiyle devam etmesi bekleniyor.

FaZe Clan 2022 VCT kadrosu

  • Quan “Dicey” Tran
  • Andrej ”BABYBAY” Francisty
  • Andrew “ShoT_UP” Orlowski
  • Chris “LarryBanks” Doyi
  • Xavier “flyuh” Carlson

2020-2021 yılları arasında 100 Thieves ekibinde yedek pozisyonunda bulunan Dicey, takımın yeniden yapılanma sürecinde nitrO ve steel ile yollarını ayırdığı üç isimden biri olmuştu. Valorant Champions elemelerindeki başarısızlığın ardından başka fırsatları değerlendirme kararı alan 19 yaşındaki genç oyuncu, yeni sezonda FaZe Clan kadrosunda mücadele edecek gibi görünüyor.

FaZe ekibinin en genç oyuncusu geçtiğimiz yıl Elysium ve Team Seal formasıyla Valorant sahnesine çıkan 16 yaşındaki LarryBanks olacak. Henüz yalnızca yerel turnuvalardan edindiği tecrübe ile 2022 NA VCT’de boy gösterecek genç oyuncuya adaptasyon sürecinde tecrübeli isim BABYBAY destek olacak.

27 Ocak tarihinde başlayacak NA VCT Stage 1: Challengers turnuvasında mücadele edecek FaZe ekibi, açık elemelerde ilk dörde girerek ana etkinlik olan VCT Challengers’a kalmak istiyor. Son olarak Valorant Champions bileti için NA Last Chance Qualifier’da boy gösteren FaZe, çeyrek finalde Version1’a mağlup olmuş ve 2021’i erken kapatmıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor