Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FaZe Clan, ESL Pro League Season 15 çeyrek finalinde NAVI ile eşleşti

Öte yandan Fnatic’i 2-0 mağlup eden ENCE çeyrek finale yükseldi

FaZe Clan, ESL Pro League Season 16 çeyrek finalinde NAVI ile eşleşti

ESL Pro League Season 15 playoff ilk tur mücadeleleri başladı. Grup aşamasını 3G 2M ile üçüncü sırada tamamlayan FaZe Clan, Players’ı 2-1 mağlup etti ve çeyrek finalde NAVI’nin rakibi oldu. Öte yandan beklentilerin üzerinde performans sergileyen ENCE, A grubunun üçüncüsü Fnatic’i 2-0 mağlup ederek bir sonraki turda grup aşamasını namağlup lider tamamlayan Movistar Riders ile eşleşti.

16-4’lük etkileyici bir Inferno galibiyeti ile seriye başlayan FaZe Clan Mirage haritasında mağlubiyete engel olamadı. Karar verici harita olan Overpass’te rakibini 16-9’luk skorla saf dışı bırakan FaZe Clan ekibinde Robin ‘ropz‘ Kool +23 KDA ile ön plana çıktı. Öte yandan, Fnatic’i 16-5’lik Overpass ve 16-12’lik Nuke galibiyetleriyle kolayca yenmeyi başaran ENCE’i zorlu bir çeyrek final serisi bekliyor. Movistar Riders grup aşamasında çıktığı tüm maçları kazandı ve turnuvanın en dominant takımlarından biri gibi gözüktü.

ESL Pro League Season 15 playoff ilk tur serileri bugün oynanacak Heroic vs Team Liquid ve Entropiq vs Astralis mücadeleleriyle sonlanacak. Entropiq ve Heroic ekipleri grup aşamasında birer galibiyet daha fazla alırken Astralis ve Team Liquid kendi gruplarını üçüncü sırada tamamladı. Seriden galip ayrılan taraflar çeyrek finalde sırasıyla NIP ve FURIA Esports ile eşleşecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive