Connect with us

Espor

FaZe Clan Invitational’da gülen taraf TSM

FaZe Clan Invitational’in finalinde Sentinels’i 2-0 ile geçen @TSM, turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

FaZe Clan Invitational'de gülen taraf TSM

FaZe Clan tarafından organize edilen FaZe Clan Invitational‘in finalinde Sentinels’i 2-0 ile geçen TSM, turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

https://twitter.com/FaZeUpdate/status/1292661180922826753?s=20

FaZe Clan Invitational, 6-9 Ağustos tarihleri arasında Kuzey Amerika’da düzenlendi. Online olarak düzenlenen turnuvada toplam 16 takım, 50.000$’lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele etti. 

Turnuvada mücadele eden 16 takım, 4 farklı gruba bölündü. Bu grupların içinde ikili eleme sistemiyle gruplar düzenlendi ve maçların galibi bo3 üzerinden belli oldu. Gruplarını ilk 2 sırada bitiren takımlar ise, play-off’lara yükselmeye hak kazandı. Gruplarını ilk 2 sırada bitiren 8 takım play-off aşamasında karşılaştı.

Play-off aşaması ikili eleme sistemiyle düzenlendi ve finale kadar maçların galibi b03 üzerinden belli oldu. Final serisi ise bo5 üzerinden oynandı ve upper bracket aşamasından gelen TSM, seriye 1-0 önde başladı.

Turnuva boyunca iyi bir performans ortaya koyan TSM, finalde 1-0 önde başlamanın avantajıyla Sentinels‘i 3-2 yenerek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. TSM bu şampiyonluk ile birlikte 25.000$’ın sahibi oldu. Turnuvanın en değerli oyuncusu ise TSM‘in yıldızı WARDELL oldu.

Playerbros İçerik Yöneticisi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor