Connect with us

Espor

FaZe Clan, McDonald’s ile ortaklığını duyurdu!

Kuzey Amerika espor organizasyonu Faze Clan, dünyanın en büyük fast-food şirketlerinden McDonald’s ile ortaklık duyurdu.

Kuzey Amerika espor organizasyonu Faze Clan, McDonald’s USA ile çeşitlilik ve kapsayıcılık üzerine odaklanan bir içerik ortaklığı duyurdu.

Ortaklığın temel amacında, ‘oyun endüstrisindeki çeşitliliğin evrimini FaZe Clan ve McDonald’s’ın kalıcı bir etki adına yaptığı işi vurgulamak’ gayesi altında olunacak.

İçerik üreticileri, çeşitli FaZe Clan üyelerinin ‘çeşitli hikayelerini’ anlatacak. Ortaklıkla ilgili ek ayrıntılar bu yıl içinde açıklanacak.

FaZe Clan CEO’su Lee Trink ortaklık hakkında şu sözlere yer verdi: “FaZe’de çeşitliliği ve kapsayıcılığı önceliklerimizin ön saflarına taşımaya devam ediyoruz ve yolu açan McDonald’s gibi ikonik bir markayla ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Bu, FaZe’nin markamızı oyun dünyasının ötesine taşımasının bir başka örneği ve hayranlarımızın bu çığır açan ortaklıktan gelen içeriği beğeneceğini umuyoruz.

McDonald’s, uzun zamandır espor sektöründe yer almış birçok takımın destekçisi olmuştur. Yakın tarihli ortaklıklar arasında Gen.G, Entropiq, LAFC Gaming ve Mobile Legends: Bang Bang (McDonald’s Malaysia) ile olan ortaklıklar yer alıyor.

Köklü Espor oganizasyonu FaZe ve McDonald’s arasında gerçekleşen ortaklık hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi hemen aşağıaki yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Blizzard, Diablo Immortal’ın 2022 yılına ertelendiğini duyurdu

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor