Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FaZe HLTV Dünya sıralamasında tekrar zirvede!

FaZe 1. sırayı tekrar alırken NAVI ise 1 basamak gerileyerek 2. sıraya yerleşti!

HLTV

Geçtiğimiz birkaç haftalık süreç özellikle son günleri göz önüne alındığında CS:GO hayranları için adeta mükemmel geçti. IEM Cologne 2022 maçları tamamlanasıya kadar takımlar en iyi olduğunu göstermek için çabalarken hayranlar ise bu karşılaşmaları büyük bir seyir zevki ile izledi.

IEM Cologne 2022 özellikle final maçı ile oldukça çekişmeli anlara sahne oldu. Listenin 1 ve 2 numarasındaki takımlar FaZe ve NAVI hem turnuva şampiyonluğu hem de listenin zirvesi için mücadele etti. s1mple her ne kadar MVP ödülünü evine götürse de IEM Cologne 2022 galibiyeti FaZe’in oldu. Geçtiğimiz haftaki sıralamada 2 numaraya gerileyen FaZe bu galibiyet ile 1. sırayı NAVI’den tekrar kaptı ve uzun süredir oturduğu liderlik koltuğuna 1 haftalık aradan sonra tekrar oturdu.

NAVI listede 1 sıra gerileyerek geçen haftaki yeri olan 2. sıraya yerleşirken ilk üçün son basamağını ise Cloud9 kaptı. Listenin 5. ve 7. sıralarında ise hızlı yükselişleri ile Astralis ve Movistar Riders dikkat çekti. Her iki takım da altışar sıra yükselerek 5. ve 7. sıraya yerleşti. İlk 10’un son basamağı ise 4 sıralık yükseliş ile MOUZ’un oldu.

Listenin ilk 30 basamağında yer alan tek temsilcimiz Eternal Fire bu hafta 5 basamak gerileyerek 28. sırada yer aldı. CS:GO arenasında bizleri başarı ile temsil eden diğer bir ekibimiz olan Sangal ise bu hafta 2 sıra kaybederek listede 68. sırayı aldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive