Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FaZe karrigan için bir veda videosu yayımladı: karrigan kendine yeni takım arayacak

FaZe, karrigan’ın kiralanmasının ardından bir veda videosu yayımladı. Her şey için teşekkür edilirken, kariyerinde başarılar dileyen FaZe, “Bu 2016 Ocak ayından bu yana onsuz başlayacağımız ilk başlangıç kadromuz” ifadelerini kullandı.

ıem-sydney-2018-faze-csgo, karrigan

FaZe’de geçirdiği kötü dönemlerden sonra yedeğe çekilen karrigan, Envy ile ücretsiz olarak sadece bir turnuva için anlaşmıştı. Ancak durum farklı olabilir.

En iyi IGL’ler arasında yer alan ve FaZe’in kurulduğu günden bu yana kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu, geçtiğimiz haftalarda takım yönetimi tarafından yedeğe çekilmişti. Ancak daha sonrasında özel bir anlaşma ile Envy takımıyla Major turnuvasında oynayacaktı. Bu süreçte ise FaZe kadrosunda kalmaya devam edecek olan oyuncu için takımı bir veda videosu yayımladı. karrigan’ın takımdan ayrılışı daha erken olabilir.

İşte FaZe’in yayımladığı veda videosu

 

“karrigan’ın kiralanmasıyla, bu Ekim 2016’dan bu yana onsuz başlayacağımız ilk başlangıç kadromuz. Bu süre içerisinde karrigan, CS: GO ekibimiz tarafından kazanılan 7 farklı Şampiyonluk Kupası’na katkıda bulundu. Teşekkürler ve iyi şanslar!”

Bu mesajın ardından kiralanma olarak gözüken ayrılığın aslında kalıcı bir ayrılık olduğu da kesinleşmiş oldu. karrigan yeni takımıyla beraber Major turnuvasında yer alacak. Ancak oyuncunun kiralık durumu bu turnuvadan sonra da devam edecek mi sorusunun cevabı henüz netleşmedi. Sadece deneyimli oyuncunun bir daha FaZe kadrosunda yer almayacağı söyleniyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive