Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FaZe yine hayal kırıklığı!

Yıldızlar karması turnuvaya veda etti!

Takım kadrosunda büyük değişikliklere giden ve uzun süre sonra kupa hasretini gideren FaZe, Kasım ayı başında da BLAST Pro Series Copenhagen 2019‘da şampiyonluğa uzanmış ve “FaZe yeniden mi doğuyor?” sorusunu akıllara getirmişti.
ESL Pro League Season 10 Europe’ta aldığı iyi sonuçlarla da Danimarka’nın Odense şehrinde düzenlenen ESL Pro League finallerine katılmaya hak kazanan ekip, turnuvanın ikinci gününde taraftarlarını yeniden hayal kırıklığına uğrattı ve turnuvaya veda etti.

Oynadığı ilk karşılaşmada Brezilya devi MIBR karşısında mağlup olan FaZe, son şansı için lower bracket karşılaşmasında TYLOO ile karşılaşmıştı. BO3 formatındaki karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan FaZe, TYLOO‘ya Çin yolunu göstermiş ve hayatta kalmayı bilmişti. Bugün ise lower bracket yarı finalinde Avustralya devi 100 Thieves ile karşılaşan Nikola “NiKo” Kovač önderliğindeki ekip, seride 2-1 ile mağlup oldu ve ESL Pro League Season 10 Finals‘e veda etti. İlk harita Inferno’da 16-11 ile kaybeden ve Dust2’de 16-12 ile durumu eşitleyen FaZe, Mirage haritasında ise Avustralyalılara teslim oldu ve 16-7 ile kaybederek Odense’den de eli boş döndü.

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive