Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FaZe’de yedeğe çekilen karrigan, Minor turnuvasında Envy’de yer alacak

karrigan kısa bir süreliğine Envy takımında yer alacak. Bu gelişmenin ardından hala kadrosunda bulunduğu FaZe’e teşekkür eden deneyimli oyuncu, 2019’un kendisine şans getirdiğini söyledi.

ıem-sydney-2018-faze-csgo, karrigan

FaZe’in ani bir karar ile yedeğe çektiği karrigan, geçtiğimiz günlerde Kuzey Amerikalı kadrosunu açıklayan Envy takımı için kısa bir süre forma giyecek.

Takım tarafından yapılan açıklamaya göre bu durum şimdilik Minor turnuvası için geçerli. Oyuncunun aslında transfer edilmediğinin bu turnuva için borç alındığının altı çizildi. Amerika Minor turnuvası için Envy ile anlaşan karrigan, eğer bu elemelerde başarılı olursa ana eleme aşamasına yükselecek.

Takım bu haberi böyle paylaştı

 

karrigan FaZe’e teşekkür etti

Takımın bu paylaşımından sonra Twitter hesabından paylaşım yapan karrigan, FaZe’e kendisine bu fırsatı sunduğu için teşekkür ettiğini belirtti. 2019’un kendisine şans gerdiğini söyleyen deneyimli oyuncu, yeni takım arkadaşlarıyla oynamak için sabırsızlandığını belirtti.

Envy’nin kadrosu tamamen Amerikalı oyunculardan oluşuyor. karrigan takımdaki tek Danimarklı ve yabancı oyuncu olacak. CS: GO’nun en iyi IGL’lerinden biri olarak gösterilen deneyimli oyuncu, şimdilik kısa bir süre yer alacağı yeni takımıyla Minor turnuvasında başarılı olmak istiyor.

Envy kadrosu

United States Stephen reltuC Cutler
United States Josh jdm64 Marzano
United States Noah Nifty Francis
United States Taylor Drone Johnson
Denmark Finn karrigan Andersen

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive